עדכונים שוטפים במסגרת מתכונת העבודה בחירום (עדכון אחרון: 6.5.2020)

   לשאלות ויצירת קשר עם מוקד המידע והשירות

 

האוניברסיטה פועלת ומתאימה את התנהלותה להנחיות משרד הבריאות.

הסטודנטים והמועמדים מוזמנים ליצור קשר בערוצים הבאים:

 

שאלות נפוצות בנושאי רישום וקבלה

  • האם לאור המצב צפויים להשתנות תנאי הקבלה ללימודים?

בשלב זה לא צפויים שינויים בתנאי הקבלה שפורסמו. במידה ויוחלט על שינוי הדבר יעודכן באתר המידע למועמדים בלימודים ובאתר בדיקת סיכויי הקבלה. במקרה כזה, מועמדים שנרשמו ולא עמדו בתנאים, הרשמתם תיבדק בשנית ותשלח להם הודעת החלטות עדכנית לאור השינויים.

 

  • תכננתי להיבחן במועד אפריל של הבחינה הפסיכומטרית. האם הוא יתקיים? אם לא, מה עלי לעשות?

מועד אפריל 2020 של הבחינה הפסיכומטרית נדחה וטרם נקבע מועד עתידי שיחליף אותו. אנו ממליצים לעקוב אחר עמוד העדכונים ועמוד המידע על הבחינה הפסיכומטרית באתר המרכז הארצי לבחינות והערכה.

במידה והמרכז הארצי יקבע בחינה חלופית לאפריל, או אם יוחלט לצרף את נבחני אפריל למועד יולי, תכיר האוניברסיטה במועד אפריל כאילו נעשה בזמן שיועד לו מלכתחילה ותשמור מקום לאותם מועמדים שיצהירו על כך בטופס ההרשמה.

 

  • נרשמתי לבחינת יע"ל, יע"לנט או אמיר"ם. האם הבחינה תתקיים? אם לא, האם אפשר להירשם למועד חלופי? האם אקבל החזר על דמי ההרשמה לבחינה?

נבחנים שנרשמו ושילמו עבור אחד מן המועדים: 22.3.20, 31.3.20, 2.4.20 יוכלו להעביר הרשמתם למועד מאוחר יותר - לאחר חידוש הבחינות (המועד טרם ידוע). הודעה נשלח לנבחנים אלו. טרם נקבעו מועדים חדשים במקום המבוטלים אך מומלץ לעקוב בעמודי המידע הבאים:  מידע על בחינת האמיר"ם, מידע על בחינת יע"ל/יע"לנט.

במידה וביצעת הרשמה לאחד ממועדי בחינות האמיר"ם או היע"ל נט שבוטלו הנך זכאי להחזר מלא של התשלום. על מנת שנוכל לבצע את ההחזר, יש ליצור קשר עם מוקד השירות, ראו פרטים בראש העמוד.

 

  • האם הליכי הקבלה ללימודי רפואה ורפואת שיניים משתנים בעקבות המצב?

הליך המיון לתחומים אלו נמצא בבירור. מומלץ להמשיך לעקוב אחרי עמוד זה ואתר המידע למועמדים.

 

  • הגשתי מועמדות ללימוד סיעוד, והייתי אמור/ה לגשת למבחן שלו, שבוטל. כיצד ימשך תהליך המיון?

בחינת שלו בוטלה, והקבלה לסיעוד תהיה על סמך הציון המשוקלל ועמידה בסף אנגלית ועברית זהים לשנה שעברה. היחידה לרישום וקבלה של האוניברסיטה העברית מעדכנת באתר המידע ושולחת מייל ייעודי למועמדים לסיעוד. ניתן גם ליצור קשר עם מוקד השירות, ראו פרטים בראש העמוד.

  • האם ניתן להגיש בקשה לוועדת עירעורים?

ניתן לפנות לועדה דרך המערכת המקוונת גם במסגרת מצב ההיערכות המיוחדת. דיוני הועדה יתחדשו עם החזרה לשיגרה.

 

  • האם אפשר לשלוח אלי שובר לתשלום מקדמת המימוש בדואר?

 ניתן להוריד שובר אלקטרוני להדפסה במדפסת הביתית מאתר המידע האישי. במידה וברצונך לקבל  שובר  לתשלום בדואר שישלח עם חזרתנו לשגרה,  אנא הגישו את בקשה בקישור. להזכירך, תמיד ניתן לשלם את המקדמה באשראי דרך המידע אישי.